مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی کشمش صادراتی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشمش صادراتی مجموعه شرکت تولیدی کشمش صادراتی عمده
کشمش صادراتی عمده

این مجموعه چندین شرکت تولیدی کشمش صادراتی عمده در اختیار دارد که انواع محصولات را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه عرضه می کند برای صادرات کشمش می توانید از این مجموعه را به عنوان تامین کننده معتبر کمک بگیرید.

شرکت تولیدی کشمش صادراتی عمده

انواع کشمش صادراتی مجموعه

کشمش صادراتی عمده

کشور ایران جزء کشورهای صاحب برند دنیا در زمینه تولید انواع کشمش و مویز با کیفیت و متنوع می باشد تاجران و بازرگانان زیادی دنبال صادرات این محصولات به کشورهای مختلف می باشند.

فعالیت مجموعه لعل تاک در زمینه تولید ، فرآوری و بسته بندی انواع کشمش و مویز به صورت حرفه ای و تخصصی  می باشد که چندین کارخانه و شرکت تولیدی کشمش در ملکان ، تاکستان ، کاشمر و شیراز که به عنوان مناطق اصلی تولید کننده کشمش می باشند تحت پوشش دارد که این محصولات را با بهترین کیفیت ممکن با حذف دلال مستقیم به دست مشتریان می رساند.

 

**** انواع کشمش صادراتی قابل عرضه این شرکت تولیدی برای بازار داخل و صادرات عبارت است از:

  1. کشمش پلویی انگوری یا گلدن و کالیفرنی ملکان
  2. کشمش تیزابی یا سلطانا طلایی و خرمایی تاکستان
  3. کشمش سبز و طلایی قلمی تولید کاشمر
  4. کشمش پلویی آفتابی یا سیاه
  5. انواع کشمش مویز هسته دار ایرانی مانند مویز سیاه ، سرخ بش ، رطبی و ریش بابا
  6. مویزهای وارداتی مانند مویز افغان و ازبک
  7. کشمش سرکه ای و ضایعات کشمش

 

بسته بندی انواع کشمش صادراتی عمده ای این مجموعه به صورت خالص ، لیبل دار و شیرینگ شده در کارتون های 5 لایه با وزن 10 کیلویی می باشد اگر درخواستی مبنی بر تغییر بسته بندی ، لیبل و برند شرکت مشتری داشته باشد این کار قابل انجام است ولی مستلزم زمان و هزینه می باشد که باید از قبل هماهنگی های لازم صورت گیرد.

قابل ذکر است که کیفیت همه محصولات این شرکت تولیدی برای بازار داخل و صادرات با هم تفاوتی چندانی ندارد مگر اینکه درخواست خود مشتری مبنی بر خرید کشمش با قیمت مناسب باشد که در این صورت از کیفیت محصول کاسته می شودتا قیمت ارزان تر شود.

شرکت تولیدی کشمش

شرکت تولیدی کشمش صادراتی عمده

این مجموعه به مشتریانی که تمایل به خرید کشمش صادراتی عمده را دارند این امکان را فراهم آورده که بتوانند در شرکت تولیدی کشمش این مجموعه حضور یابند و از نزدیک  روند کار را مشاهده کرده در صورت کسب رضایت و تایید خرید خود را انجام دهند اما اگر مشتریان در خواست سفارش غیرحضوری داشته باشند نگران نباشد این مجموعه با رعایت تمام اصول دقیق و کامل این کار را انجام میدهد لطفا برای هماهنگی بیشتر با آقای رضا نادری فر مدیر فروش کارخانه ارتباط بگیرید.

به طور کلی در تجارت امروز اگر کارخانه دار و تولید کننده مشتری و خریدار را به عنوان همکار و شریک بشناسد قطعاً این همکاری ادامه دار بوده و همه با هم سود می برند.

رضا نادری فر

من در حوزه کشمش مشغول به کار هستم

مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *