مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کشمش تیزابی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کشمش تیزابیعرضه کشمش تیزابی مرغوب
کشمش تیزابی مرغوب

این مجموعه شرکت تولید کشمش تیزابی مرغوب با قیمتی فوق العاده دارد که مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید ، فرآوری و بسته بندی این محصول را در بازار داخل و صادرات عرضه می کند.

 

کارخانه ها و شرکت هایی وجود دارند که در مناطق دارای انگور مرغوب و با کیفیت اقدام به تولید انواع کشمش از جمله کشمش تیزابی مرغوب می کنند. این نوع کشمش یکی از با کیفیت ترین و گران ترین انواع کشمش های موجود در سطح کشور می باشد. توجه داشته باشید که محلول تیزابی طبق آنچه که گفته شده مضر نمی باشد زیرا از آب و پود کربنات پتاسیم خوراکی و روغن سبزه تولید می شود.

شرکت تولید کشمش تیزابی مرغوب

معرفی کشمش تیزابی

انگور پس از برداشت در محلولی قلیایی قرار داده شده و پس از یک دقیقه آن را خارج کرده و با استفاده از نور آفتاب و یا روش های دیگر اقدام به خشک کردن آن می کنند. کشمشی که با استفاده از این روش تهیه می شود به کشمش تیزابی معروف می باشد و دارای طرفداران زیادی است.

همان طور که در بالا به آن اشاره شد این نوع کشمش با استفاده از تیزآب تولید می شود.در این روش انگور با سرعت بیشتری خشک می شود و از خراب شدن و پوسیدگی میوه جلوگیری می کند. تیزاب به عنوان یک محلول ضد عفونی کننده و هم چنین یک نوع کاتالیزگر فرایند تبخیر عمل می کند.

کشمش هایی که به وسیله تیزاب تولید می شوند دارای ظاهری زیبا و براق بوده و درشتی انگور مورد نظر در کشمش تولیدی حفظ می شود. از جمله شهرستان هایی که کشمش تیزابی آن ها دارای شهرتی جهانی است می توان به شهرستان های ملایر و تاکستان اشاره کرد. در هنگام تولید انواع کشمش به روش تیزابی باید استاندارد ها رعایت شود و هم چنین موازین و قوانین بهداشتی نیز کامل رعایت شود.

 کشمش تیزابی مرغوب

عرضه کشمش تیزابی مرغوب

کشمش تیزابی از جمله ارقام محبوب صادراتی کشور محسوب می شود. این نوع کشمش دارای دو نوع دانه دار و بی دانه می باشد. استفاده از تیزاب برای تهیه کشمش سبب ماندگاری بالای کشمش می شود و تقریبا تا حدود دو سال انقضاء دارد.

کشمش تیزابی مرغوب در ردیف اول کشمش های صادراتی ایران محسوب می شود. یکی از کشور های با مصرف بسیار بالای این نوع کشمش کشور روسیه می باشد که سالانه در مقادیر بالایی به این کشور صادر می شود.

در سطح کشور مراکز و شرکت های تولید کشمش وجود دارند که علاوه بر فروش انواع کشور به صورت حضوری، افرادی که نمی توانند به صورت حضوری خریداری نمایند می توانند به صورت آنلاین و با مراجعه به سایت آنلاین آن ها سفارش خود را ثبت نمایند. برای سفارش غیر حضوری انواع کشمش از طریق وب سایت مجموعه ما اقدام نمایید.

رضا نادری فر

من در حوزه کشمش مشغول به کار هستم

مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *